Programy muzyczne

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Akordy i skale gitarowe – narzędzia do kreowania dokumentów z akordami. Generują ustawienie palców przy danym chwycie czy skali. Przyjemne w obsłudze aplikacje, o ciekawym interfejsie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych muzyków.

Efekty gitarowe – efekty (multiefekty) gitarowe, posiadające możliwość nagrywania oraz odtwarzania. W dziale, również aplikacje pełniące rolę symulatora wzmacniacza gitarowego.
Konwersja formatów – programy oferujące szereg interesujących opcji, m.in.: edycja i tworzenie audio, miksowanie, zgrywanie audio z płyty CD i zapisywanie w wybranym formacie, konwertowanie do najpopularniejszych formatów dźwiękowych itp.

Kształcenie słuchu – kształcenie słuchu na akordach, skalach i interwałach. Osobiści, wirtualni trenerzy, którzy w krótki czas nauczą Was podstaw muzyki.

Metronom – wizualne metronomy, czyli proste programy komputerowe, które spełnią potrzeby nawet zespołu rockowego w zakresie koordynacji rytmu.

Strojenie – tunery dla instrumentów strunowych z możliwością strojenia przez mikrofon lub za pośrednictwem portu karty muzycznej. Niezwykle dokładne i proste w obsłudze.

Tabulatury – potężne, a zarazem łatwe w użyciu środowiska dla gitarzystów. Posiadają możliwość tworzenia zarówno tabulatur jak i standardowych zapisów nutowych.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanym muzykom.