Gitarius.pl, czyli drugie życie Tabulatury.net

Gitarius.pl, czyli drugie życie Tabulatury.net

Długo to trwało… nawet bardzo, bo 4 lata:-), ale w końcu startujemy z nową odsłoną serwisu. Z konieczności, trochę odchudzoną w stosunku do początkowych planów, no ale inaczej to chyba kolejne 4 lata by się pisała :-)

Jak widać zmieniło się wiele – w zasadzie wszystko. Poza nową szatą graficzną, wspomnieć należy tutaj przede wszystkim o:
- nowej nazwie /domenie serwisu, która chyba bardziej trafnie wskazuje na profil strony;
- całkowicie darmowym dostępie do wszystkich treści na stronie;

Znieśliśmy również konieczność rejestracji przy chęci skorzystania z bazy opracowań gitarowych. Jednak zachęcamy do zakładania kont w serwisie, ponieważ zarejestrowany użytkownik oznacza więcej funkcji i przywilejów.

Uwaga: Jeżeli byłeś (jesteś) użytkownikiem serwisu Tabulatury.net, możesz zalogować się na swoje konto w serwisie Gitarius.pl, używając tych samych danych!

Nie będę wymieniał i opisywał kolejno nowych funkcji. Sprawdźcie sami!

W ideę serwisu wpisaliśmy jego nieustanny rozwój. Śpiewnik gitarowy o społecznym charakterze – w tym kierunku zamierzamy podążać i rozwijać serwis Gitarius.pl o nowe funkcjonalności, umożliwiające swobodną wymianę doświadczeń, poglądów, opinii, dające przestrzeń do dyskusji oraz poszukiwania odpowiedzi na pytania nurtujące użytkowników serwisu. Myślę, iż zalążek tego już się udało osiągnąć.

Serwis został napisany w oparciu o najnowsze standardy, a więc dla w pełni poprawnego wyświetlania treści strony zalecamy użytkowanie przeglądarek w ich najnowszych wersjach. Gitarius.pl nie wspiera przeglądarki Internet Explorer w wersji niższej niż 8. Zachęcamy jednak do stosowania alternatywnych przeglądarek np. Firefox, Chrome czy Opera.

W tym miejscu prosimy wszystkich użytkowników o zgłaszanie wszelkich błędów, które napotkają podczas przeglądania strony. Z pewnością ich się nie ustrzegliśmy. Można to zrobić poprzez TEN formularz.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować osobą, które przyczyniły się w mniejszym lub większym stopniu do powstania tego serwisu. W szczególności Alkowi, a także Damianowi, Oldze, Kamilowi, Marcinowi, Darkowi, Czarkowi i Wiktorowi.

Kilka słów co, do tutejszego bloga… Na łamach bloga będziemy każdego dnia dostarczać garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Niebawem ruszy również dział “Giełda sprzętu”.

Na koniec mały komunikat. Miesiąc majowy będzie jeszcze lekko ospały (mam tutaj na myśli częstotliwość aktualizacji, moderacji itp.), ale potem już ruszamy z kopyta.

Tagi: chwyty, Gitarius.pl, śpiewnik, tabulatury

Komentarze (3)

  1. TomekGZ pisze:

    Czy występują jakieś problemy z logowaniem, czy to tylko u mnie? Próbowałem z nowym hasłem, ale nic z tego…

  2. TomekGZ pisze:

    Pytanie nieaktualne. Że też akurat teraz musiałem je zadać. ;-) No to idę pozwiedzać. :-)

  3. Bartek pisze:

    Przenieśliśmy formularz “Dodaj komentarz” nad listę komentarzy (był pod). Chyba teraz jest bardziej widoczny :-) Czekamy na dalsze uwagi, sugestie, opinie…

Możliwość dodawania komentarzy została zamknięta.